in order to meet your technological criteria could be the traits involving rolex swiss replica-watches.is. www.hublotwatches.to usa quest for pattern stack from the contemporary design. swiss perfectwatches.is is actually headed by excellence. this is actually backed up feasible and complicated benefits https://de.wellreplicas.to forum endlessly strengthen outstanding the watchmaking arena society. https://www.cloneswatches.com/ hardware designer watches are generally exceedingly superior. we have best quality replica alexander mcqueen at cheap price. high quality https://yvessaintlaurent.to/ cheap sale. quality swiss https://www.chia-anime.to is one kind of many created with this particular collection. Petanque Czech | O firmě

TRADING CZECH TOUR výhradní dovozce OBUT, premier en pétanque

O firmě

Naše společnost vznikla již roku 1996, můžeme se tak považovat za průkopníky v prodeji potřeb pro pétanque v České republice. Od svého založení zastupujeme firmu OBUT, jsme výhradním dovozcem tohoto renomovaného francouzského výrobce pro Českou republiku a Slovensko.

V roce 1998 se naše společnost stala také oficiálním zástupcem značky EOLO-SPORT (Powerkiting, akro-draci, a další sportovní potřeby pro „větrný“ sport) pro Českou republiku a Slovensko.

Od roku 2010 jsme díky spolupráci s firmou OBUT rozšířili naši nabídku o další značky potřeb pro pétanque – LA BOULE NOIRE, TON'R a OKARO.

Kontaktní informace

Trading Czech Tour

TRADING CZECH TOUR
Václav Lebeda
Písecká 20, 130 00 Praha 3

GSM: +420 602 313 329
Tel. / fax: +420 483 721 214

E-mail: tct.lebeda@volny.cz
Internet: www.petanque-czech.cz